• Zajęcia z 3D

• Ostatni dzień przed feriami klasa 3a spędziła na wspólnej zabawie z wykorzystaniem długopisów 3D oraz gier planszowych.

• Can I have ...?

• Podczas wtorkowej (23.01.2024) lekcji języka angielskiego uczniowie klasy 3a ćwiczyli "dialogi w sklepie" utrwalając słownictwo związane z warzywam.

• Pokaz talentów w klasie 4a

• Klasa 4a na godzinie wychowawczej zaprezentowała swoje zainteresowania, umiejętności i pasje. W każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

• Pierwszy wyjazd 4a na łyżwy

• W czwartkowe (11.01.2024) przedpołudnie uczniowie klasy IVa wraz z wychowawcą i opiekunem udali się na lodowisko w Dębicy. Dwie godziny minęły bardzo szybko dając nam ogromną satysfakcję z doskonalenia swoich łyżwiarskich umiejętności. Miło i wesoło spędziliśmy czas na lodzie, co widać na zdjęciach. Czas spędzony razem był cenny i dał nam odskocznie od codziennych zajęć.