• ZAPROSZENIE NA WAKACYJNE ZAJĘCIA SPORTOWE

• Podczas tegorocznych wakacji nasza szkoła realizuje Program rządowy Aktywna Szkoła, który ma na celu upowszechnienie aktywności fizycznej wśród uczniów.

Program zakłada organizację aktywności fizycznych zarówno w sali gimnastycznej, jak i na świeżym powietrzu oraz różne formy współzawodnictwa.

W ramach codziennych zajęć sportowych od lipca organizowane są treningi piłki nożnej, tenisa stołowego, piłki siatkowej, koszykówki, piłki ręcznej oraz gry stolikowe i planszowe, m.in. piłkarzyki, szachy, warcaby.

ZAPRASZAMY CHĘTNYCH Z KLAS 3-7

Zainteresowanych rodziców zapisem dziecka na zajęcia prosimy o kontakt z prowadzącym panem Eugeniuszem Sito (tel. 531511455).

• ul. Kościuszki 1
            36-100 Kolbuszowa